نحوه حمل یخچال ساید بای ساید توسط شرکت های اسباب کشی

نحوه حمل یخچال ساید

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید در هنگام اسباب کشی توسط باربری رشت + هزینه حمل انواع یخچال ساید

 

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید و جابجایی ساید بای ساید در هنگام اثاث کشی دارای اهمیت بالایی است و یک ضربه کوچک به آن ممکن است باعث خرابی یخچال شود .

در این مقاله با هدف آموزش حمل یخچال سعی شده به نکاتی در خصوص جابجایی یخچال ساید بای ساید و روش حمل یخچال ، و نحوه حمل یخچال از پله ، قلق جابجایی یخچال ساید بای ساید ال جی و سامسونگ با روش های صحیح بپردازیم .

نرخ حمل یخچال ساید توسط کارگر مخصوص حمل ساید در ادامه مطلب آورده شده است . حمل تخصصی ساید بای ساید از خدمات باربری آبار می باشد .

 

نحوه حمل یخچال ساید

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

حساسیت بالا در حمل یخچال ساید به دلیل قیمت بالای این مدل یخچال از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ به همین دلیل استفاده از افراد متخصص و کار بلد در این زمینه از اهمیت فراوانی برخوردار است

یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها ، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند .

استفاده از پتو و کارتن به عنوان یک ابزار کاربردی جهت انتقال یخچال ساید شما می تواند در تضمین سلامت در زمان انتقال آنها موئثر باشد .

در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب یکی از ترفندهایی که مورد نیاز است ، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک فراوانی می کند

فرستادن تکنسین فنی جهت باز و بسته کردن درب یخچال ساید به همراه نیروهای جابجایی اثاثیه منزل توسط شرکت های اسباب کشی می تواند انتقال یخچال به مقصد را برای مشتریان آسان کند .

البته اگر بخواهید خودتان انجام دهید ، برای نحوه باز كردن درب يخچال سايد باي سايد میتوانید با استفاده از فیلمی که در این مقاله برای شما در نظر گرفته شده این کار را انجام دهید

یکی از مزیت های باز کردن درب یخچال ساید این است که از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند

در مقصد و بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه مبدا در منزل جدید ، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده خواسته می‌شود تا ضمن بستن دربها ، سوکتها را نیز در جای خود قرار دهد .

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که پس از انتقال یخچال به مقصد جدید و ساکن کردن آن حداقل شش ساعت بدون زدن به برق یخچال باید در جای خود قرار گرفته شود و روشن نشود

نحوه حمل یخچال ساید

 

چند ساعت بعد از جابجایی یخچال روشن شود ؟ 

یخچال بین 3 تا 24 ساعت باید بعد از جابجایی خاموش بماند . اگر به صورت خیلی جزئی جابجا شده در حدود 3 ساعت و اگر به صورت اساسی جابجا شده 24 ساعت نباید به برق بزنید .

قیمت حمل یخچال ساید توسط شرکت های اسباب کشی

نحوه محاسبه دستمزد کارگر حمل ساید به صورت زیر می باشد

1- در صورتی که یخچال ساید بای ساید یکی از وسایل شما در زمان اسباب کشی باشد . دستمزد حمل یخچال ساید جدا از سایر وسیله ها دریافت می شود .

دستمزد پایه کارگر 40 هزار تومان برای 3 ساعت است .

برای حمل یخچال ساید به ازاء هر طبقه 10 هزار تومان دریافت خواهد شد .

2- اما اگر به تازگی یخچال ساید بای ساید خریده اید و قصد دارید آن را به منزل خود حمل کنید در این صورت دستمزد پایه کارگر  50 هزار تومان به ازاء حمل آن تا طبقه چهارم خواهد بود .

از طبقه 4 به بعد ، برای هر طبقه مبلغ 10 هزار تومان دیگر دریافت می شود .

به طور مثال برای حمل یخچال ساید به طبقه 6 ام یک خانه ، حداقل 2 کارگر نیاز است .

دستمزد پایه هر کارگر تا طبقه 4 : 50 هزار تومان

به ازاء 2 طبقه اضافه : 20 هزار تومان

بنابراین دستمزد هر کارگر 70 هزار تومان و برای دو نفر 140 هزار تومان خواهد بود .

همچنین در این حالت که کارگر برای حمل بار جزیی فرستاده می شود کرایه آژانس برای ارسال کارگر نیز جداگانه دریافت خواهد شد .

البته تمام این نرخ ها طبق نظر اتحادیه باربری ها و به صورت سالانه متغیر است

سفارش اینترنتی کارگر برای حمل ساید

با پر کردن فرم زیر می توانید سفارش حمل اثاثیه منزل یا حمل یخچال ساید بای ساید را به صورت اینترنتی انجام دهید .

پس از تکمیل فرم کارشناسان آبار در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

سفارش آنلاین حمل بار

معرفی مراکز باربری رشت سایت آبار جهت حمل یخچال ساید در دیوار

در ابتدا محتویات داخل یخچال را خارج کنید و برفک و مواد کثیف آن را پاک کنید . تقریبا شش ساعت قبل از جابجایی آن را از برق جدا کنید .

با همکاری یک استاد کار سیستم یخساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا کنید . از تمیز و خشک بودن آن مطمئن شوید .

انتقال یخچال به حالت ایستاده می تواند بسیار مهم باشد . خواباندن وسیله موجب ریختن روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز می شود .

مواظب باشید آن را کج و خوابیده حمل نکنید و کاملا صاف و ایستاده این کار را انجام دهید .

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مراکز اسباب کشی و باربری رشت جهت انتقال و حمل صحیح و تضمینی انواع یخچال های ساید در ابعاد مختلف در شهر رشت از افراد نیرومند و متخصص استفاده می کند

بهتر است هر ساله یخچال ساید بای ساید شما سرویس شود یعنی در هر سال احتیاج است که فیلتر آب ساید بای ساید جدا شده و تعویض گردد .

این شرکت فیلتر آب ساید بای ساید را نیز به شما ارائه می دهد ، قبل از هر کاری باید ساید بای ساید را از برق کشیده و بعد از آن فیلتر آب را عوض کرد ، این کار نیازمند افراد با تخصص خاص دارد .

 

Rate this post
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.