نحوه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی چگونه انجام می شود ؟

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی توسط باربری رشت چگونه انجام می شود ؟

در مقاله قبلی نکات حمل تخصصی اثاثیه منزل ، به نکات حمل صحیح ماشین لباسشویی توسط شرکت های جابجایی بار اشاره کردیم .

اما آسیب فیزیکی به بدنه تلویزیون یا شکستن پنل تلویزیون یکی از مشکلاتی است که احتمال دارد بر اثر اشتباه در نحوه حمل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در اسباب کشی برای تلویزیون شما پیش بیاید

در این متن با مرور نکات کوتاهی سعی می کنیم نکاتی را یادآوری کنیم و احتمال آسیب به تلویزیون را کاهش دهیم .

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی

طریقه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی

شاید شما هم مشاهده کرده اید که برخی از خانواده ها زمان جابجایی اثاثیه منزل ، تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی خود را روی صندلی عقب خودروی خود قرار داده و آن را جابجا می‌کنند .

این کار احتمال آسیب زیاد به تلویزیون را علاوه بر زحمت زیاد می تواند بیشتر کند .

ترمز کردن ناگهانی خودرو ، یا خارج کردن تلویزیون بدون دقت و با عجله از روی صندلی عقب کافی است که یک تلویزیون با صفحه ( پنل ) شکسته روی دستتان بماند . پس هنگام حمل حتما توصیه های ایمنی را جدی بگیرید :

1- تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی خود را به هیچ وجه بدون یونولیت و کارتن در اطراف کارتن ، جابجا نکنید ( اگر یونولیت‌ها را هنگام خرید تلویزیون دور انداخته‌اید ، با یونولیت‌های ساده موجود در بازار ، طوری اطراف کارتن را پر کنید که تلویزیون در داخل کارتن ثابت و محکم باشد ) . ضمنا درب کارتن را حتما چسب بزنید .

 

طریقه صحیح نحوه حمل تلویزیون ال ای دی بصورت ایستاده و با کمک کارتن و یونولیت

2- کارتن تلویزیون را ترجیحا توسط دو نفر از زمین برداشته و بین سایر اثاثیه منزل خود و در جایی محکم ، جاسازی کنید ( دو نفر ، نه بیشتر و نه کمتر ! ) .

3- ‌ ‌تلویزیون را در حالت عمودی حمل کنید و آنرا نخوابانید ( خواباندن تلویزیون روی صفحه یا پنل ، یک اشتباه نابخشودنی است ! ) .

4- مراقب باشید که هنگام جاسازی تلویزیون در خوردو احتمال افتادن یا فشار سایر وسایل با یک ترمز یا تکان شدید وجود نداشته باشد . خصوصا وسایل نوک تیز مانند گوشه تخت خواب یا سایر وسایل ، تهدیدی جدی به شمار می‌آیند .

5- ترجیحا تلویزیون را (حتی با بسته بندی کامل ) در خودرو حمل بار جابجا نمایید و از جابجایی آن با خودرو سواری تا حد امکان اجتناب کنید .

6- تلویزیون خود را در مراحل ابتدایی اسباب کشی در کارتن گذاشته و آن را تا انتهای اسباب کشی باز نکنید تا احتمال صدمه به آن بر اثر برخورد سایر وسیله ها ، از بین برود .

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی

برای بسته بندی و حمل تلویزیون به کمک نیاز دارید ؟

 

یک اشتباه کوچک در نحوه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی می‌تواند خاطره آغازین در منزل جدید را برای افراد ناراحت کننده کند .

اگر برای بسته بندی تلویزیون به کمک نیاز دارید . شرکت های باربری تخصصی می توانند در این مهم به شما مشتریان گرامی کمک کنند .

پرسنل مجرب شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل از یونولیت برای بسته بندی صفحه تلویزیون جهت پوشش حفاظتی استفاده می کنند .

اگر نمی خواهید برای بسته بندی تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی خود پولی پرداخت کنید و در این کار از مهارت کافی برخوردار هستید می توانید از مغازه های مخصوص آکاسیو و یونولیت مورد نیاز را تهیه و استفاده کنید .

معرفی شرکت های اسباب کشی و باربری رشت سایت آبار در شیپور

اگر جعبه اصلی تلویزیون خود را ندارید بهترین جایگزین برای آن همان جعبه می باشد که با ارسال یک آگهی رایگان در سایت شیپور می توانید با توجه به مدل تلویزیون خود درخواست جعبه کنید

در صورتی که موفق به پیدا کردن جعبه نشدید بهترین کار این است که آگهی خود را افزایش دهید . زیرا افراد زیادی هستند که جعبه لوازم را میفروشند . البته عده ایی نیز این لوازم را به صورت کاملا مجانی در اختیار شما قرار می دهند .

استفاده از جعبه تخم مرغ نیز یکی دیگر از روش های بسته بندی تلویزیون می باشد که البته این روش زیاد توصیه نمی شود

پتو نیز یکی دیگر از گزینه های بسته بندی جهت پوشش تلویزیون می باشد که در این روش با چند لایه کردن پتو می توانید امنیت بسته بندی را بالا برده و آن را به وسیله طناب به محکمی ببندید .

بهره گیری از شرکت های با سابقه و معتبر جهت بسته بندی تخصصی تلویزیون یکی از بهترین و ساده ترین روش های جابجایی انواع تلویزیون به منزل جدید می باشد

شرکت های حمل اثاثیه منزل با استفاده از بهترین لوازم و ابزار مناسب جهت بسته بندی ، امنیت انتقال لوازم حساس و گران قیمت شما را تا بالاترین حد ممکن زیاد می کنند

بنابراین با اعتماد به این مراکز با خیال راحت اسباب کشی کنید و نگران آسیب دیدن لوازم منزل خود نباشید

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی

 

در مقالات بعدی در مورد حمل تلویزیون توسط کامیون باربری برای شما صحبت خواهیم کرد

 

 

 

1/5 - (1 امتیاز)
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.