اسباب کشی آسان توسط شرکت های باربری معتبر چگونه انجام می شود ؟

اسباب کشی آسان توسط باربری رشت و باربری چالوس و باربری رامسر

راهکارهایی برای داشتن اسباب کشی آسان و بی دردسر

بهتر بوده از همان ابتدا که تصمیمتان برای اسباب کشی جدی شد بسته بندی وسایل خانه را آغاز نموده و سعی کنید برای آسان تر شدن اسباب کشی چیزهای بدون استفاده را فروخته و یا به افراد نیازمند ببخشید .

 

نکاتی کلیدی برای تجربه یک اسباب کشی آسان و بی دردسر

 

بدون شک با آگاهی از راهکارهایی موثر جهت یک اسباب کشی راحت ، خستگی ها و استرس های ناشی از اسباب کشی بسیار کمتر شده و خیلی راحت تر می توان پروسه اسباب کشی را پشت سر گذاشت .

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید انگلیسی ها ضرر 3 بار اسباب کشی را برابر با یک آتش سوزی می دانند .

همه ما می دانیم که بسته بندی وسایل و نیز باز نمودن آن ها در خانه جدید تا چه اندازه خسته کننده و دشوار بوده اما آیا واقعا راهی وجود داشته که بتوان این مراحل را به راحتی و با کمترین خستگی انجام داد ؟

بله قطعا وجود داشته و ما در این مقاله قصد داشته برای داشتن یک اسباب کشی راحت و ساده راهکارهایی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم .

پس برای آشنایی بیشتر با نحوه پشت سر گذاشتن یک اسباب کشی راحت تر و چیدمانی سریع تر با ما همراه باشید .

راهکارهایی برای داشتن یک اسباب کشی راحت توسط مراکز اسباب کشی در رشت و مراکز حمل اثاثیه منزل رشت

نکاتی کلیدی برای کمتر شدن کارها و خستگی کمتر در زمان اسباب کشی

 • شروع به موقع

یکی از موثرترین کارها برای کم کردن حجم کارها در اسباب کشی این بوده که هر چه سریع تر دست به کار شده و به برنامه ریزی و انجام کارها مشغول گردید .

اگر چه ممکن بوده رفتن به خانه ای جدید استرس و دلهره ای را به دل شما بیندازد اما بدون شک اگر از قبل برنامه ریزی داشته باشید به راحتی می توانید خیلی سریع بسته بندی وسایل را انجام دهید .

هر چه وقت شما بیشتر بوده و به محض این که تصمیم به اسباب کشی نمودید شروع به بسته بندی وسایل نمایید کنترل بیشتری روی کارها خواهید داشت و این تسلط باعث شده شما کمتر دچار استرس شده و این پروسه برای شما راحت تر طی شود .

بهتر بوده به عنوان گام اول لیستی از وسایلی تهیه نموده که دیگر به کارتان نخواهد آمد و پس از آن سعی نموده آن ها را فروخته ، و یا به نیازمندی ببخشید .

هر چه حجم وسایل خانه شما کمتر بوده کلیه مراحل اسباب کشی از بسته بندی وسایل تا چیدمان در خانه جدید راحت تر و سریع تر انجام خواهد شد .

 

چگونه یک اسباب کشی راحت و سریع را توسط باربری تنکابن و باربری نوشهر و باربری رویان تجربه نماییم ؟

پس از بخشیدن وسایل بدون استفاده و یا فروش آن ها خواهید دید که خانه خیلی خالی تر از قبل شده و این موضوع میتواند شما را تشویق نموده تا به ادامه کارها مشغول گردید .

 • لیستی از وسایلی که واقعا مورد نیاز بوده تهیه نمایید .

یکی دیگر از کارها برای کاهش حجم وسایل در زمان اسباب کشی ، این بوده که وابستگی افراطی به وسایلی که واقعا هیچ استفاده ای از آن ها نداشته را کنار بگذارید و پیش از آن که وسایل را از کمد ها و کابینت ها بیرون بریزید و فضا را شلوغ کنید ابتدا کاغذی برداشته و تمامی وسایلی که حتما به آن ها نیاز دارید را یادداشت نمایید .

نکاتی برای پشت سر گذاشتن یک اسباب کشی راحت توسط پرسنل باربری نور و باربری رودسر

این وسایل بایستی وسایلی بوده که شما از آن ها استفاده منظمی داشته و دائم به کارتان می آیند نظیر تخت و وسایل آشپزخانه .

حال در ادامه شروع به نوشتن وسایلی نموده که واقعا بدون آن ها هیچ خللی به زندگی شما وارد نمی شود به عنوان نمونه چنانچه در این خانه به ازای هر اتاق یک تلویزیون داشته و حال در خانه جدید تعدا اتاق ها کمتر بوده دست کم بهتر بوده یکی از تلویزیون ها را فروخته و یا ببخشید .

این زمان بهترین فرصت برای این بوده که شما ببینید که از کدام وسیله ها دو تا دارید و در نهایت در صورتی که واقعا داشتن دوتای آن ها ضروری نبوده از یکی از آن ها راحت شوید .

این موارد حتی شامل وسایل کوچکی مانند چاقوی پنیر بری بدون استفاده خواهد شد . مطمئن باشید که هیچ وسایل اضافه ای را با خود به خانه جدید نمی برید .

راهکارهایی برای اسباب کشی راحت توسط نیروهای باربری لاهیجان و باربری لنگرود

سعی کنید که از هر اتاق دوازده وسیله غیر ضروری و بدون استفاده را پیدا نموده و آن ها را از اسباب کشی حذف نمایید .

و یا می توانید برای وسایلی که خیلی بزرگ بوده جایگزین کوچک تری بیابید . به عنوان نمونه می توانید تخت ، مبل اتاق نشمین ، تلویزیون و میز نهارخوری را با یک نمونه کوچکتر و جمع و جورتر جایگزین نمایید .

اگر قرار بوده از یک خانه بزرگ به خانه ای کوچک تر بروید به طبع وسایل بزرگ این خانه برای خانه جدید مناسب نخواهد بود و می توان گفت که کل فضای خانه با این وسایل پر شده و خانه خیلی کوچک به نظر خواهد رسید .

از این رو بهترین کار این بوده که آن ها را فروخته و این بار وسایل کوچک تری را برای خانه خود انتخاب نمایید .

روش هایی برای تجربه یک اسباب کشی بدون دردسر همراه با مشاورین باربری انزلی و باربری آستانه اشرفیه و باربری محمودآباد

 • وسایل بدون استفاده را فروخته و یا اهدا کنید

وسایلی که به آن ها نیاز داشته را در صورتی که هنوز نو بوده توانسته آن ها را بفروشید و یا این که اهدا نمایید . اگر از ته دل راضی به دل کندن از برخی از وسایل خانه مانند تلویزیون خود نبوده می توانید آن ها را فروخته و پول آن را در کار مفیدتری خرج نمایید

بدون شک با این کار حال شما نیز بهتر خواهد بود . پیشنهاد می شود وسایل گران قیمت مانند تلویزیون را فروخته و وسایلی نظیر لباس های استفاده شده و ظروف تکراری را به کسی اهدا نمایید .

پیدا کردن کسی در آشنایان و دوستان که به این وسایل نیاز داشته و یا این که به آن ها علاقمند بوده  باعث خواهد شد که خیلی راحت تر از این وسایل دل کنده و آن ها را با رضایت خاطر بیشتری به او بخشید و رد کنید .

 

افراد حرفه ای ها چگونه اسباب کشی می نمایند ؟ و پرسنل باربری ایزدشهر چگونه به مسافرین جهت اسباب کشی منازل کمک می کنند

 • در نظر گیری یک واحد ذخیره سازی

اگر فکر می کنید که برخی از وسایل واقعا مورد نیاز بوده و امکان گذشتن از آن ها وجود نداشته و علاوه بر آن در خانه جدید امکان نگه داری آن ها وجود نداشته بهترین کار این بوده که به فکر اجاره کردن یکی از واحدها باشید .

البته قبل از این کار به خود قول دهید که هیچ وسایل غیرضروری را به درون این واحد ذخیره سازی نیاورده و و آن را تبدیل به یک انباری مملو از وسایل بدون استفاده ننمایید .

البته گفتنی است که اجاره واحد تنها پاک کردن صورت مسئله بوده و مشکلی را حل نخواهد کرد. چرا که با این کار این وسایل بدون استفاده همچنان با شما بوده و علاوه بر آن بایستی اجاره ماهیانه ای را نیز بابت این واحد پرداخت نمایید .

پس باز هم می گوییم بهترین کار این بوده که تمامی وسایل بدون استفاده و اضافه را بیرون کنید .

اسباب کشی آسان و بدون زحمت

یکی از بهترین موارد برای بیشتر شدن فضای درون خانه جدید استفاده از گزینه های ذخیره سازی بوده که به شما این امکان را داده تا از فضای خانه حداقل استفاده ممکن را داشته باشید .

با استفاده از تخت هایی که دارای کشوی زیرین بوده توانسته اقدام به نصب قفسه های زیادی برای وسایل خود نمایید . هر چه تعداد این قبیل از فضاها بیشتر بوده خیلی راحت تر می توانید وسایل خود را در آن ها جای دهید .

راهکارهایی برای راحت تر طی شدن مراحل اسباب کشی توسط مشاورین حرفه ای و متخصص

 1. در زمان بسته بندی وسایل حتما بر روی هر جعبه اسم وسایل درون آن را نوشته و مشخص کنید که مربوط به کدام بخش از خانه می باشد .
 2. اگر در زمان اسباب کشی افراد کمکی داشته می توانید هر بخش از خانه را به عهده یکی از آن ها بگذارید .
 3. اما در صورتی که خود یک تنه بایستی شروع به جمع آوری وسایل نمایید بهتر بوده مرحله به مرحله پیش رفته و تا پیش از اتمام بسته بندی وسایل یک بخش از خانه به بخش دیگر نروید .

لازمه یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر

 1. یکی از مهم ترین موارد در زمان اسباب کشی که اغلب نادیده گرفته شده این است که حین جا به جایی اسباب کشی بهتر بوده در منزل جدید فردی را گذاشته تا به کارگرها بگوید که هر وسیله را بایستی در کدام بخش از خانه بگذارند .
 2. برای چیدمان وسایل در خانه جدید نیز بهتر بوده هر بخش از خانه به عهده شخصی گذاشته شود .
 3. اگر هر فرد خود چیدمان وسایل شخصی خود را برعهده گیرد کارها خیلی بهتر و سریع تر پیش رفته و علاوه بر آن باعث شده که نحوه چیدمان وسایل شخصی هر کس درست براساس سلیقه خود او انجام شود .
 4. تا زمانی که جای وسایل مشخص نشده است از باز نمودن بسته بندی آن ها خودداری نمایید زیرا این کار باعث شلوغ شدن فضا خواهد شد .
 5. اول از همه وسایل و لباس هایی که بایستی درون کمد آویزان شده را در جای خود قرار دهید .
 6. وسایل بزرگ خانه مانند مبلمان را در گوشه ای گذاشته تا فضا بیش از حد شلوغ نشود تا سر فرصت آن ها را به بهترین نحو بچینید
Rate this post
مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.